UŻYWANE POJAZDY CIĘŻAROWE RENAULT TRUCKS: ZOBOWIĄZANIE DO JAKOŚCI

PRZEGLĄD TECHNICZNY WYKONANY PRZEZ SPECJALISTÓW

Każdy używany pojazd ciężarowy, sprzedany przez Renault Trucks poddano gruntownemu przeglądowi technicznemu na podstawie listy kontrolnej obejmującej 200 punktów sprawdzania . Ten przegląd, zgodny z normami procesu technologicznego producenta, wykonuje wykwalifikowany, przeszkolony i profesjonalny personel: jest to dokładna ekspertyza, gwarantująca wytrzymałość i osiągi pojazdu używanego w całym okresie eksploatacji.
Ponadto, wszystkie ewentualne naprawy i regeneracje wykonuje się przy użyciu atestowanych, oryginalnych części, ściśle przestrzegając zaleceń technicznych producenta, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek ryzyko lub przypadek.

PRZEGLĄD TECHNICZNY WYKONANY PRZEZ SPECJALISTÓW
POJAZDY ATESTOWANE I UDOSKONALONE

POJAZDY ATESTOWANE I UDOSKONALONE

Każdy używany pojazd ciężarowy sprzedawany przez Renault Trucks ma wyraźny identyfikator, zwłaszcza w pliku parc producenta, dzięki czemu możemy gwarantować wskazania licznika przebiegu.

Dzięki temu identyfikatorowi możemy, przy dostawie pojazdów używanych do naszych, centrów, skorzystać z najnowszych, jeśli są kompatybilne, udoskonaleń technicznych: przedstawiamy i udostępniamy te nowe rozwiązania techniczne, aby Państwo nie tylko mogli odnieść z nich jak największą korzyść w okresie eksploatacji, ale także, by podnieść wartość odsprzedażną pojazdu używanego.
 

NASZE ZAANGAŻOWANIE ZGODNIE Z NASZĄ DEWIZĄ USED TRUCKS BY RE

  • Przejrzystość kupna
  • Modernizacja według norm producenta
  • Użycie części oryginalnych
  • Modernizacja pojazdów w oparciu o najnowsze, dostępne rozwiązania techniczne
  • Pojazdy uznawane w całej sieci serwisowania
  • Pomoc techniczna Assistance 24/7
  • Przekazanie w stanie umożliwiającym efektywną eksploatację od pierwszego kilometra przebiegu
RENAULT TRUCKS COMMITMENT

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej działalności, naszych pojazdów i naszych usług, kliknij poniższy link: http://www.renault-trucks.com