NASZE ZOBOWIĄZANIA

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS?

Wybierając USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS, otrzymujesz znacznie więcej niż używany samochód ciężarowy.

W ramach programu Used Trucks by Renault Trucks dokładamy wszelkich starań, by zaoferować Ci najlepszą obsługę,

począwszy od momentu wyboru pojazdu dobranego do specyfikacji Twojego biznesu, a skończywszy na jego przekazaniu.

Zespół USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS pracuje na Twój sukces.

MORE THAN A USED TRUCK

JAKOŚĆ

STANDARDY PRODUCENTA: Dzięki prowadzonej dokumentacji przez producenta oferujemy sprawdzone informacje dotyczące pochodzenia, wieku i przebiegu pojazdu. Każdy samochód ciężarowy poddajemy przeglądowi technicznemu obejmującemu 200 punktów kontrolnych, w tym elementy techniczne i kosmetyczne, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Montujemy w nim oryginalne części i ściśle stosujemy procesy oraz standardy stosowane przez producenta.

STANDARDY PRODUCENTA
GWARANCJA PRODUCENTA

GWARANCJA PRODUCENTA: W ramach programu Selection udzielamy gwarancji na najważniejsze podzespoły pojazdu (układ napędowy oraz układ oczyszczania spalin) do 2 lat lub 320 000 km. Ponadto każda część zamienna zamontowana u naszego dealera jest objęta 2-letnią gwarancją. Obsługa gwarancyjna jest całkowicie zintegrowana z systemami Renault Trucks.

ROZWIĄZANIE SZYTE NA MIARĘ

DUŻY WYBÓR: Oferujemy duży wybór pojazdów, w tym także wyjątkowe, szyte na miarę rozwiązania z naszej fabryki Used Trucks Factory, dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Nasi inżynierowie przygotowali dopasowane do indywidualnych preferencji pojazdy używane, które zostały wyselekcjonowane, przetestowane, przekształcone w podwozie pod zabudowę i certyfikowane w fabryce Renault Trucks Factory. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów optymalizujących osiągi i bezpieczeństwo, zwiększających komfort kierowcy w kabinie i wiele innych.

DUŻY WYBÓR
USŁUGI PRZYNOSZĄCE KORZYŚCI

USŁUGI PRZYNOSZĄCE KORZYŚCI: Oferujemy różne usługi pomagające podnosić rentowność oraz zapewniające długoterminowy zwrot z inwestycji. Dostarczamy informacje dotyczące zużycia paliwa oraz usługi gwarantujące konkretne oszczędności w tym zakresie. Świadczymy usługi finansowe i ubezpieczeniowe odpowiadające potrzebom Twojej firmy i pomagamy w szybkim przekazaniu używanego pojazdu do eksploatacji. Nasze umowy w zakresie serwisowania i naprawy zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu spokoju ducha.

ZAUFANIE

DOSTĘPNOŚĆ: Znamy Ciebie i Twoją działalność. Oferujemy Ci odpowiednie rozwiązanie i pomagamy w uzyskiwaniu dobrych wyników. Dzięki usłudze pomocy drogowej 24/7 dbamy o Ciebie i Twój pojazd, gdziekolwiek jesteś. Pracujemy na Twój sukces i nigdy Cię nie zawiedziemy.

DOSTĘPNOŚĆ
PROFESJONALNA OBSŁUGA

PROFESJONALNA OBSŁUGA: W skład sieci Renault Trucks wchodzą przeszkoleni eksperci, którzy dysponują najnowocześniejszymi materiałami pozwalającymi oferować odpowiednie, skuteczne wsparcie. Pojazd jest obsługiwany w naszych 1100 stacjach serwisowych z uwzględnieniem jego szczegółowych specyfikacji, w tym także potencjalnych ulepszeń, modyfikacji oraz gwarancji.