Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS?

Wybierając USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS, otrzymujesz znacznie więcej niż używany samochód ciężarowy.

W ramach programu Used Trucks by Renault Trucks dokładamy wszelkich starań, by zaoferować Ci najlepszą obsługę,

począwszy od momentu wyboru pojazdu dobranego do specyfikacji Twojego biznesu, a skończywszy na jego przekazaniu.

Zespół USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS pracuje na Twój sukces.

MORE THAN A USED TRUCK

JAKOŚĆ

STANDARDY PRODUCENTA: Dzięki prowadzonej dokumentacji przez producenta oferujemy sprawdzone informacje dotyczące pochodzenia, wieku i przebiegu pojazdu. Każdy samochód ciężarowy poddajemy przeglądowi technicznemu obejmującemu 200 punktów kontrolnych, w tym elementy techniczne i kosmetyczne, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Montujemy w nim oryginalne części i ściśle stosujemy procesy oraz standardy stosowane przez producenta.

STANDARDY PRODUCENTA
GWARANCJA PRODUCENTA

GWARANCJA PRODUCENTA: W ramach programu Selection udzielamy gwarancji na najważniejsze podzespoły pojazdu (układ napędowy oraz układ oczyszczania spalin) do 2 lat lub 320 000 km. Ponadto każda część zamienna zamontowana u naszego dealera jest objęta 2-letnią gwarancją. Obsługa gwarancyjna jest całkowicie zintegrowana z systemami Renault Trucks.

ROZWIĄZANIE SZYTE NA MIARĘ

DUŻY WYBÓR: Oferujemy duży wybór pojazdów, w tym także wyjątkowe, szyte na miarę rozwiązania z naszej fabryki Used Trucks Factory, dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Nasi inżynierowie przygotowali dopasowane do indywidualnych preferencji pojazdy używane, które zostały wyselekcjonowane, przetestowane, przekształcone w podwozie pod zabudowę i certyfikowane w fabryce Renault Trucks Factory. Oferujemy szeroką gamę akcesoriów optymalizujących osiągi i bezpieczeństwo, zwiększających komfort kierowcy w kabinie i wiele innych.

DUŻY WYBÓR
USŁUGI PRZYNOSZĄCE KORZYŚCI

USŁUGI PRZYNOSZĄCE KORZYŚCI: Oferujemy różne usługi pomagające podnosić rentowność oraz zapewniające długoterminowy zwrot z inwestycji. Dostarczamy informacje dotyczące zużycia paliwa oraz usługi gwarantujące konkretne oszczędności w tym zakresie. Świadczymy usługi finansowe i ubezpieczeniowe odpowiadające potrzebom Twojej firmy i pomagamy w szybkim przekazaniu używanego pojazdu do eksploatacji. Nasze umowy w zakresie serwisowania i naprawy zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu spokoju ducha.

ZAUFANIE

DOSTĘPNOŚĆ: Znamy Ciebie i Twoją działalność. Oferujemy Ci odpowiednie rozwiązanie i pomagamy w uzyskiwaniu dobrych wyników. Dzięki usłudze pomocy drogowej 24/7 dbamy o Ciebie i Twój pojazd, gdziekolwiek jesteś. Pracujemy na Twój sukces i nigdy Cię nie zawiedziemy.

DOSTĘPNOŚĆ
PROFESJONALNA OBSŁUGA

PROFESJONALNA OBSŁUGA: W skład sieci Renault Trucks wchodzą przeszkoleni eksperci, którzy dysponują najnowocześniejszymi materiałami pozwalającymi oferować odpowiednie, skuteczne wsparcie. Pojazd jest obsługiwany w naszych 1100 stacjach serwisowych z uwzględnieniem jego szczegółowych specyfikacji, w tym także potencjalnych ulepszeń, modyfikacji oraz gwarancji.