Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Renault Trucks P-Road

Uniwersalne podwozie do zabudowy dostosowane do Twoich potrzeb

Renault Trucks T P-Road to wyjątkowe uniwersalne podwozie do zabudowy przekształcane z pojazdu używanego z wykorzystaniem indywidualnie dobranych opcji i wyposażenia.
Nasza wyspecjalizowana fabryka używanych ciężarówek, stanowiąca część zakładu produkcyjnego w Bourg-en-Bresse, przerabia używane ciągniki siodłowe w podwozia pod zabudowę P-Road. Nasi eksperci montują w używanym ciągniku siodłowym nową ramę oraz jej połączenia a następnie wykonują wszystkie potrzebne modyfikacje, aby spełnić techniczne wymogi związane z nowym zastosowaniem pojazdu. Używane pojazdy są przekształcane zgodnie z tymi samymi standardami produkcyjnymi, które obowiązują w przypadku nowych ciężarówek, w celu zapewnienia  najwyższej jakości i wytrzymałości pojazdu.
Możliwość dostosowania podwozia Renault Trucks T P-Road do własnych potrzeb pozwala na wybór wielu opcji, przykładowo: Personalizowaną konstrukcję nadwozia, indywidualnie dobieraną kabinę oraz hak holowniczy. Zalecamy również do skorzystania z oferty gotowych pojazdów, przygotowanej przez Renault Trucks. Model T P-Road to idealny wielozadaniowy partner do Twoich codziennych zadań transportowych.
Pojazd jest obsługiwany w naszych 1100 stacjach serwisowych z uwzględnieniem jego szczegółowej specyfikacji, w tym także potencjalnych ulepszeń i modyfikacji. Dzięki szeroko rozwiniętej sieci serwisowej, możesz liczyć na naszą pomoc niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znalazłeś.
 

RANGE T P-ROAD

 • 1.    Podwozie pod zabudowę z gamy T, EURO 6
 • 2.    STANDARDOWA konfiguracja 4X2, 11L i 13L
 • 3.    Indywidualnie dobierany rozstaw osi (5600, 6000, 6500)
 • 4.    Nowa rama i belki poprzeczne
 • 5.    Tylny zwis o maksymalnej długości

 

POJAZD DOSTOSOWANY DO KAŻDEGO RODZAJU DZIAŁALNOŚCI:

 • Indywidualnie dobierana konstrukcja nadwozia (pojazd chłodnia, furgon, pojazd z zabudową burtową, nadwozia furgonowe itp.)
 • Indywidualnie dobierana kabina (do nauki jazdy, standardowa, do meblowozu)
 • Hak holowniczy
 • Zbiornik < 400 l
 • Położenie tylnej burty
 • Koło zapasowe na zwisie tylnym
 • Skrzynka narzędziowa
   
RANGE T P-ROAD

Wytrzymałość

Renault Trucks T P-Road to starannie wyselekcjonowany, skontrolowany pojazd używany, przekształcony w podwozie pod zabudowę w fabryce Renault Trucks: wyposażony w nową ramę, nowe połączenia oraz zwis tylny o maksymalnej długości. Modyfikacje te są wykonywane w naszej fabryce, co daje gwarancję jakości i wytrzymałości modelu Renault Trucks T P-Road. To pojazd, który nigdy Cię nie zawiedzie.
Renault Truck T P-Road to pojazd homologowany, który oferuje gwarancję producenta na układ przeniesienia napędu.

Indywidualna konfiguracja dostosowana do Twoich potrzeb

Renault Trucks T P-Road to uniwersalny pojazd, który można szybko przygotować do wymaganego zastosowania: transportu międzymiastowego, regionalnego, kontenerowego, towarowego, przewozu stali lub drewna, a także do zastosowań w przemyśle ciężkim. Renault Trucks T P-Road można skonfigurować z użyciem indywidualnie dobranych opcji dostosowanych do własnych potrzeb biznesowych, takich jak: rozstaw osi 5600/6000/6500, nowe zbiorniki paliwa D560 540L i AdBlue D560 68L, nadwozie do przeprowadzek, chłodnia, furgon skrzyniowy mieszczący 21/19 palet lub pojazd do nauki jazdy.

Dostępność i bliskość sieci serwisowej

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, dealer Renault Trucks zapewni Ci dostęp do najbogatszej oferty pojazdów używanych w Europie.
Każdy pojazd Renault Trucks T P-Road przeszedł kompleksową kontrolę 200 punktów serwisowych zgodnie ze standardami i procedurami producenta, zanim został przekształcony w fabryce pojazdów używanych.
Pojazd jest obsługiwany w sieci dealerskiej Renault Trucks. Pracownicy dealerów znają wszystkie aktualizacje, dotychczasowe modyfikacje oraz metody naprawy. W każdej stacji dealerskiej do Twojej dyspozycji są specjaliści wyposażeni w najwyższej jakości sprzęt dostosowany do rozwiązań technicznych zastosowanych w danym pojeździe. Serwisy korzystają wyłącznie z oryginalnych części zamiennych oraz zapewniają wsparcie w codziennej eksploatacji pojazdu.