Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

RENAULT TRUCKS SIEĆ

DUŻY WYBÓR POJAZDÓW W POBLIŻU

W jednym z naszych Centrów Pojazdów Używanych, albo u jednego z naszych dystrybutorów Renault Trucks, mogą Państwo znaleźć używany pojazd ciężarowy z napędem przednim lub tylnym, doskonale przystosowany do Waszej działalności: przedsiębiorstwa przemysłowego, przewozów regionalnych, międzynarodowych, transportu zaopatrzeniowego, przewozu ładunków, transportu cysternami, wywrotkami, obsługi robót ziemnych, transportu na plac budowy oraz transportu ładunków w temperaturze regulowanej itd.

RENAULT TRUCKS : SIEĆ USŁUG W POBLIŻU

SIEĆ USŁUG W POBLIŻU

Pojazd używany jest uznawany w większości 1500 punktów serwisowych na całym świecie, umożliwiając szybką i skuteczną obsługę techniczną bez względu na Państwa miejsce pobytu.

Wyspecjalizowani profesjonaliści, wyposażeni w wydajny sprzęt, dostosowany do technologii pojazdu, regularnie szkoleni w zakresie nowych produktów i nowego oprogramowania diagnostycznego.

http://www.renault-trucks.net

DEALER LOCATOR

RELACJA ZAUFANIA

W razie trudności, nasza sieć specjalistów komunikujących się w 16 językach dostarcza niezbędnej pomocy w przypadku awarii, zapewniając wysokiej jakości obsługę 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.
Gdziekolwiek znajduje się pojazd, zrobimy wszystko, by Państwa pojazd znalazł się jak najszybciej na drodze i ukończył swoje zadanie.

RELACJA ZAUFANIA RENAULT TRUCKS
ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE RENAULT TRUCKS

ORYGINALNE CZĘŚCI ZAMIENNE

Ponieważ nie czynimy kompromisu kosztem jakości pojazdu używanego, używamy tylko części opracowanych i atestowanych dla pojazdów 
Renault Truck. Są one identyczne z częściami montowanymi fabrycznie w pojeździe i doskonale integrują się z osprzętem. Części niezawodne, wytrzymałe i z atestem producenta, są dostępne natychmiast lub na zamówienie w naszej sieci.