Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Renault Trucks X-Road

SOLIDNE, UŻYWANE CIĘŻARÓWKI DOWYMAGAJĄCYCH ZASTOSOWAŃ.

Oferta X-Road to ciężarówka Renault Trucks przekształcona i dostosowana przez producenta do pracy w trudnych warunkach. Renault Trucks T X-Road jest sprzedawany w naszych centrach pojazdów używanych i oferuje klientom 12-miesięczną gwarancję producenta. Ciężarówka ta idealnie nadaje się do obsługi placów budowy oraz do transportu materiałów naczepą skrzyniową lub wywrotką.

Renault T X-ROAD

 TO CIĘŻARÓWKA DO PRACY W TRUDNYM ŚRODOWISK

  • 1.    CIĄGNIK 4X2 EURO 6, 11 L 460 KM
  • 2.    Z AUTOMATYZOWANĄ SKRZYNIA BIEGÓW Z TRYBEM OFF-ROAD I  RĘCZNYM STEROWANIEM GAZEM
  • 3.    BLOKADA MECHANIZMU RÓŻNICOWEGO
  • 4.    NOWE AKUMULATORY 225 AH
  • 5.    PODNIESIONY PRZEŚWIT O 60 MM
  • 6.    METALOWY ZDERZAK Z ZABEZPIECZENIEM PRZED KOROZJĄ
  • 7.    KRATY OCHRONNE REFLEKTORÓW
  • 8.    CZARNA TABLICZKA ZNAMIONOWA
  • 9.    OPONY ALL ROAD 315/80 R22.5
  • 10.  CZARNA OSŁONA PRZECIWSŁONECZNA 
T X-Road
X-Road

WYTRZYMAŁOŚĆ

Renault Trucks T X-Road jest dobierany, kontrolowany i modyfikowany w fabryce producenta. Wzmocnione elementy konstrukcyjne zwiększony prześwit o 60 mm w celu łatwiejszego pokonywania przeszkód, silnik DTI 11 ze skrzynią biegów off-Road i ręczne sterowanie gazem  w celu połączenia wydajności i skuteczności napędu. Modyfikacje wprowadzone w naszych fabrykach gwarantują jakość i wytrzymałość Renault Trucks T X-Road, ciężarówki, która nigdy Cię nie zawiedzie.

Renault Trucks T X-Road to pojazd homologowany, który oferuje gwarancję producenta na układ przeniesienia napędu.
 

A TAILORED-MADE CONFIGURATION TO FIT TO YOUR BUSINESS

With the T X-Road, Renault Trucks offers vehicles that are ready for demanding applications : construction site approaches, transport in challenging environments, tipper truck applications, heavy material transport and agricultural activities.
You can configure a Renault Trucks T X-Road with tailor made options to fit to all your business needs : hydraulic kit, radiator protective skid, rear axle ratio, LED rotating beacon lighting, additional tanks and fifth wheel height.

DOPASOWANA OFERTA DOSTOSOWANA DO POTRZEB TWOJEJ FIRMY

Dzięki ofercie X-Road, Renault Trucks może zaoferować pojazdy odpowiednie do jazdy w trudnych warunkach i przystosowane do wymagających zadań: obsługi placów budowy, transportu w trudnych warunkach, transportu wywrotką, transportu ciężkich materiałów i zastosowaniach w rolnictwie.

Można skonfigurować Renault Trucks T X-Road w zależności od wykonywanej działalności i potrzeb, dobierając: zestaw hydrauliczny, zabezpieczenie chłodnicy, przełożenie tylnego mostu, światła ostrzegawcze LED, dodatkowe zbiorniki i wysokość siodła...