Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Wszystkie oferowane usługi pozwalają Państwu uzyskać oszczędności, zaoszczędzić czas lub po prostu, uzupełnić wyposażenie niezbędne w Waszej działalności

FINANSOWANIE I UBEZPIECZENIE Renault Trucks

FINANSOWANIE I UBEZPIECZENIE

Firma Renault Trucks Financial Services oferuje zindywidualizowane plany finansowania i ubezpieczenia, bezpośrednio u Państwa dystrybutora. Znamy sektor działalności biznesowej Państwa i całą jego specyfikę, proponujemy więc usługi godne zaufania i dostosowane do klientów pojazdów używanych. Ponadto, dzięki planowi finansowemu Renault Trucks Państwa zdolność pożyczkowa oraz rezerwa finansowa pozostają nienaruszone.
Zapoznaj się bez zwłoki z naszymi ofertami finansowania bilansowego i pozabilansowego oraz ofertami ubezpieczenia w rubryce Usługi na stronie internetowej Renault Trucks w swoim 
kraju
 

 

GWARANCJA PRODUCENTA DO 24 MIESIĘCY!


Na podstawie przeglądów technicznych i weryfikacji możemy udzielić gwarancji dla szerokiego wachlarza pojazdów używanych na cały układ napędowy: silnik, skrzynię biegów lub most, które są podstawowymi podzespołami Państwa pojazdu używanego.
Ta gwarancja jest uznawana przez wszystkich dilerów Renault Trucks. Poznajcie wszystkie swoje korzyści oraz inne towarzyszące usługi zawarte w ofercie Renault Trucks Selection

 

GWARANCJA PRODUCENTA Renault Trucks
POMOC DROGOWA I HOLOWANIE


POMOC DROGOWA I HOLOWANIE


W celu bardziej bezstresowej działalności, łączymy gwarancję Renault Trucks Selection, pomoc drogową i holowanie niezależnie od przyczyny awarii, oprócz wypadku (patrz szczegóły w umowie), aby umożliwić Państwu holowanie do najbliższej stacji dilera i ograniczyć czas wyłączenia pojazdu z ruchu.
Tą pomocą zarządza bezpośrednio producent; obejmuje ona ciągnik i przyczepę, pokrywa koszty do wysokości 3500 euro w Europie (w umowie podano szczegółową listę stref nią objętych).
Tej gwarancji udziela się wyłącznie z ofertą Renault Trucks Selection.

ZINDYWIDUALIZUJ SWÓJ POJAZD DZIĘKI SZEROKIEJ GAMIE NASZYCH A

Wybór Renault Trucks, to wybór czegoś więcej niż tylko pojazdu ciężarowego. Wyposażenie pojazdu w akcesoria, zwiększa jego rentowność, wytrzymałość, poprawia komfort pracy i skuteczność ochrony. 
Dostępny jest szeroki wybór akcesoriów: relingi dachowe, obręcze, klimatyzatory postojowe, gniazda sprężonego powietrza...i wiele innych, które można znaleźć w naszym katalogu!

Dwa sposoby wyboru akcesoriów:
1. Prosimy odwiedzić najbliższy punkt autoryzowanego dealera
2. Można skorzystać z katalogu internetowego Renault Trucks:  Czy poszukują Państwo określonego akcesorium? Proszę zajrzeć do spisu treści na stronie 2 i wejść na stronę żądanej kategorii.

AKCESORIA
EKSPORT
 RENAULT TRUCKS

EKSPORT
: POJAZD ZAWSZE WYDAJNY I PRZYSTOSOWANY DO ŚRODOWISK

Mając na względzie ochronę środowiska, Renault Trucks zobowiązuje się do dostarczania pojazdów spełniających co najmniej przepisy krajowe.
Przystosowanie naszych pojazdów używanych do norm zostało opracowane przez naszych inżynierów, z zachowaniem osiągów pojazdów w długim okresie eksploatacji.
Pojazd z przystosowanym układem kinematycznym, aby uniknąć ryzyka unieruchomienia pojazdu, gwarancja zapewnia korzystanie z pomocy posprzedażnej na wysokim poziomie i zwiększenie wartości inwestycyjnej.
Czy chcą Państwo wyeksportować pojazd bądź nabyć jeden z naszych pojazdów ciężarowych? Prosimy o kontakt.

 
 

OPTIFLEET: POPRAW RENTOWNOŚĆ SWOJEJ FLOTY

Renault Trucks proponuje system Optifleet, rozwiązanie zarządzania flotą „pod klucz”, aby towarzyszyć Ci każdego dnia i ograniczyć koszty eksploatacji. Jesteś na stałe połączony poprzez portal internetowy www.optifleet.net.
Dzięki ciągłemu nadzorowaniu pojazdów i kierowców, śledzą Państwo swoją działalność w czasie rzeczywistym i kontrolują główne pozycje kosztów, szczególnie dzięki raportom Eco Score, przysyłanych automatycznie pocztą elektroniczną. Dostępne bez dodatkowych inwestycji w pojazdach używanych gam T, C i K. System Optifleet działa na zasadzie abonamentu, bez zobowiązań lub na zasadzie przedpłat: więcej informacji podano na stronie internetowej http://www.renault-trucks.fr/optifleet/

OPTIFLEET RENAULT TRUCKS
ROZWIĄZANIA OPTIFUEL  RENAULT TRUCKS

ROZWIĄZANIA OPTIFUEL

Aby zoptymalizować Państwa budżet poprzez oszczędność zużycia paliwa, proponujemy wdrożyć plan zmniejszenia zużycia paliwa, bez względu na przebieg pojazdu.
Faktycznie, proponujemy Państwu proste i skuteczne rozwiązania dla pojazdów używanych:
System Optifuel Infomax, zgodny ze wszystkimi generacjami pojazdów od Euro 2, umożliwia wykonywanie szczegółowej analizy techniki jazdy.
Optifuel Training jest programem szkoleniowym w zakresie skutecznej i oszczędnej techniki jazdy już od pierwszych kilometrów.
Więcej informacji podano na stronie internetowej  http://www.renault-trucks.fr/optifuel-solutions/